Zielonogórska Turystyczna Gra Miejska

4 mar

Patrol wędrowniczy Corvus, działający przy 101 DSH „Altair”, w ramach realizacji znaku służbie pamięci organizuje grę miejską dla harcerzy i mieszkańców miasta. Odbędzie się ona już w tę niedzielę, 10.03.2019, o godz. 12:00 w Ratuszu.

 

Gra odbędzie się na terenie Zielonej Góry, a uczestnicy będą mieli okazję odświeżyć sobie zabytki miasta i poznać co nieco ciekawostek. Jest to świetna okazja na spędzenie niedzielnego dnia z zastępem, z rodzicami czy z dziećmi, a przy tym będzie to produktywny i edukacyjny czas! Trzeba tylko pamiętać o posiadaniu telefonu/tabletu z dostępem do Internetu.

 

W grze udział mogą brać patrole od 1 do 8 osób, którym należy się pojawić w Punkcie Informacji Turystycznej w Ratuszu w godzinach 12:00-13:00. Zgłoszenia (jak i wszelkie pytania) prosimy kierować do pwd. Sary Szczegóły na adres email: sara.szczegola@zhp.net.pl.

 

Zabierz zastęp, grupę przyjaciół czy rodziców z rodzeństwem i poznaj Zieloną Górę na nowo z Corvusem!