Konkurs „Wyznaczamy granice – mapa Polski na nogach”!

17 kwi

Dokładnie 3. maja 1791 roku w Polsce została uchwalona Konstytucja. Z racji pandemii nie możemy wszyscy być na corocznych obchodach – natomiast każdy indywidualnie może świętować to wydarzenie. W ramach konkursu „Wyznaczamy granice – mapa Polski na nogach” zadaniem uczestników jest przejście trasy, która na mapie będzie wyglądać jak kontur Polski. Podczas pandemii nie mamy zbyt wiele okazji, aby wyjść z domu. Właśnie teraz jest na to idealny czas!

Cele konkursu:

  • kontakt z naturą i okazja do aktywności fizycznej w pojedynkę, bądź w towarzystwie
  • lepsze zapoznanie się z okolicą w której mieszkamy
  • utrwalenie znajomości kształtu naszego kraju
  • stawianie wyzwań i realizowanie ich

Przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w konkursie koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem!

W razie pytań zachęcamy wypełnić ankietę znajdującą się pod regulaminem!