WWI i sadzenie lasu

7 kwi

Wielkimi krokami zbliża się Wiosenna Wędrówka Integracyjna! Zapraszamy wszystkich harcerzy od 1 klasy szkoły średniej na wiosenną przygodę!

To ten czas, kiedy wychodzisz na szlak, czasem w krótkim rękawku, z dużym plecakiem i ekipą przyjaciół. Las jest zielony i pachnący, drzewa śpiewają z każdej strony i od czasu do czasu słychać głos potoku, a do tego wszystkiego przed Tobą jeszcze stoi zrobienie dobrego uczynku, jakim jest posadzenie lasu!

My nie możemy się już, go doczekać, a Ty?

Nie czekaj na ostatni dzień i już dzisiaj zapisz się na kolejną przygodę!

Najważniejsze informacje:

Termin: 13.05.2024 r. (sobota)
Początek: godz. 9:00, LUMEL S.A (za Makro na Chynowie)
Miejsce docelowe: niespodzianka
Zakończenie: godz. 19:00-20:00, CRS Zielona Góra
Zgłoszenia: do 10.04 poprzez ankietę zgłoszeniową
Koszt:
Wymagania wiekowe: min 1 klasa szkoły średniej

Co należy zabrać ze sobą?
– rękawice robocze
– wygodne ubranie
– chustę
– przekąski na drogę (na cały dzień)
– dużo wody do picia

 

Wszystkie zuchy i harcerzy zapraszamy na sadzenie lasu organizowane przez Nadleśnictwo Przytok i Nadleśnictwo Zielona Góra. Spotykamy się w sobotę o godz. 9:00 przy ulicy Słubickiej 4 na terenie zakładu LUMEL S.A. Ubierzcie się wygodnie, spakujcie rękawice robocze, chustę i wodę i przyjdźcie z nami sadzić las.