Startuje pilotażowa edycja Turnieju Gromad ZHP

31 gru

Turniej dla najmłodszych członków ZHP! Wykorzystaj szansę i weź udział w pilotażowej edycji Turnieju Gromad. Zgłoś gromadę swoją do końca stycznia i zgarnij cenne nagrody oraz tytuł najlepszego zastępu w ZHP!

W związku z dużym zainteresowaniem gromad zuchowych, wystartuje pilotażowa edycja – specjalnie dla Was! Turniej Gromad jest cykliczną propozycją programową na lata 2014-2018, w której zmierzą się gromady zuchowe. Propozycja usprawnia ich działanie, motywuje do rozwoju oraz wskazuje kierunki programowe.

Projekt potrwa do 2018 roku, a każda z jego edycji będzie inaugurowana w październiku. Rywalizacja została podzielona na dwa etapy –  zimowy oraz wiosenny, a za każde zadanie będzie można zdobyć od 10 do 50 punktów!

Co zrobić, by wygrać?

Postarajcie się osiągnąć maksymalną liczbę punktów, poprzez czytelną dokumentację wykonywanych zadań. Możecie wykonywać dowolną ilość zdań – każde z nich, to dodatkowe punkty dla Waszej gromady! Za każdy etap otrzymacie plakietki na proporzec, a najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe.

Sprawdź, jak się zapisać na stronie www.turniejgromad.zhp.pl. Bądź częścią projektu, jakiego w ZHP jeszcze nie było!

phm. Monika Kubacka
rzecznik prasowy ZHP

źródło: www.zhp.pl