Eliza Zaborowska nominowana w plebiscycie Niezwyczajni 2014!

9 lut

Niedawno zakończyły się zgłoszenia do „Niezwyczajnych 2014”. W tym roku do plebiscytu w kategorii Aktywność Obywatelska została nominowana pwd. Eliza Zaborowska z naszego hufca!

Szefowa zespołu promocji i informacji naszego hufca została nominowana w plebiscycie za aktywne zaangażowanie w organizację i promocję Dnia Dawcy, stałą współpracę ze Szlachetną Paczką oraz aktywną działalność w Akademii Przyszłości, gdzie na co dzień druhna Eliza współpracuje z 12-letnim podopiecznym.eliza zaborowska - niezwyczajni

Warto podkreślić, że jest to jedyna reprezentantka z całej Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. To wielkie wyróżnienie dla Elizy oraz naszego hufca, ponieważ pwd. Eliza Zaborowska znalazła się w 25-tce „Niezwyczajnych” wybranych spośród 200 zgłoszonych instruktorów z całego kraju. Serdecznie gratulujemy, a każdego z Was już teraz prosimy o pomoc.

Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie, w którym potrzebne są Wasze głosy, każdy głos tu jest na wagę złota. Głosy mogą oddawać zarówno harcerze jak i osoby z poza ZHP. Nie ma się co dłużej zastanawiać, klikajcie w link poniżej i głosujcie na NASZĄ INSTRUKTORKĘ 😉

Swój głos możecie oddać TUTAJ

Po oddaniu głosu potwierdźcie swój głos za pomocą linku, który otrymacie w e-mailu.

 

Joanna Sobów
rzecznik prasowy Hufca Zielona Góra ZHP