Ratowniku ZHP- weź udział w warsztatach!

28 kwi

Drugi weekend maja zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim warsztaty dla ratowników ZHP, na których nie może Cię zabraknąć! Już w piątek, 8 maja wszyscy absolwenci Wędrowniczych Kursów Pierwszej Pomocy HSR mają okazję się spotkać. Warsztaty to nie tylko odświeżenie i poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy, lecz również możliwość wymiany doświadczeń i zawiązania nowych harcerskich znajomości.

Organizatorzy przygotowali wiele interesujących zajęć dotyczących m.in: psychologicznych aspektów ratownictwa, prowadzenia jednostki ratowniczej czy zdrowego stylu życia. Nie zabraknie również licznych ćwiczeń i pozoracji, które mimo stresu kursanci lubią najbardziej 🙂

Nie zostało wiele czasu, zgłaszać możecie się jedynie do 4 maja. W warsztatach, które odbędą się w dniach 8-10 maja w Zespole Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze mogą wziąć udział ratownicy ZHP. Koszt szkolenia to 30 zł, w tym nocleg, wrzątek oraz obiad w sobotę. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Inspektoratu Ratowniczego.

Joanna Sobów
rzecznik prasowy Hufca Zielona Góra ZHP