Potrzebni wolontariusze – Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra

10 sie

Potrzebna pomoc wolontariacka podczas Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra, które odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia 2023 r.

Organizatorzy poszukują ludzi na bufety oraz do pomocy przy obstawieniu newralgicznych punktów trasy. Można mieć preferowane miejsce (bufet lub trasa), przy którym chcecie się znaleźć – dajcie znać podczas zgłoszeń! Zbiórka w niedzielę 20 sierpnia na terenie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego ul. Botaniczna 66 – plac przed Bursą o godz. 9.30, koniec około 16.00.

Na 3-4 dni przed zawodami wolontariusze otrzymają maila z informacjami praktycznymi oraz ważnymi numerami telefonów. W ramach wolontariatu organizatorzy zapewniają prowiant na trasę, upominki od organizatora, wodę, ciepły posiłek oraz (dla chętnych) zaświadczenie o wolontariacie.

Zgłoszenia mailem:
Tomasz Hucał
e-mail: hucek@wp.pl
mob. +48 603 999 879

z dopiskiem: wolontariat ZHP

tutaj trasa:
Zielona Góra 2023 | MTB Kaczmarek Electric

W razie pytań prosimy o kontakt z hm. Dariuszem Zajączkowskim „Morsem” – d.zajaczkowski@zhp.net.pl.