Ostatnie 3 dni na opłacenie składki członkowskiej

29 mar

Przypominamy, że 20 marca minął termin opłacenia składek członkowskich za I kwartał 2017 roku. Informujemy, że brak ich uregulowania na bieżąco jest bezpośrednio związany z ustaniem członkostwa w ZHP. W związku z powyższym, wszystkie osoby, które do tej pory nie zapłaciły składek członkowski proszone są o ich uregulowanie maksymalnie do 31 marca na poniższe konto bankowe.

Ponadto przypominamy o zmianie wysokości składek od IV kwartału 2017 roku włącznie (obecnie wysokość składki za kwartał wynosi 12 zł). Szczegółowe informacje o nowej wysokości składki zostaną podane zaraz po uchwaleniu jej wysokości przez Radę Naczelną ZHP. Na poniższej grafice prezentujemy w skrócie proces płatności składki członkowskiej w 2017 roku.

 

Wpłat dokonujemy na następujący numer konta:

Hufiec Zielona Góra ZHP
(Bank BGŻ S.A.)

94 2030 0045 1110 0000 0262 8180

w tytule przelewu proszę podać numer i nazwę drużyny oraz imię i nazwisko, np.:
Jan Kowalski – 10 DH Czarne Stopy – I kwartał 2017
(imię i nazwisko harcerza + numer i nazwa drużyny + plus okres za jaki są płacone składki)

Jeśli chcesz sprawdzić czy masz już opłaconą składkę członkowską, wystarczy, że wejdziesz TUTAJ i wpiszesz swój numer członkowski ZHP, aby sprawdzić za jaki czas masz już opłacone składki.