(Nie)instruktorska wędrówka – 12 maja

29 kwi

Hufcowa Komisja Stopni Instruktorskich serdecznie zaprasza na wspólną wędrówkę, która odbędzie się 12 maja 2024 roku.

Wydarzenie dedykowane jest dla wędrowników, którzy dopiero zaczynają myśleć o swojej ścieżce instruktorskiej, ale bardzo serdecznie zapraszamy też osoby z już otwartą próbą oraz instruktorów i instruktorki hufca, którzy chcieliby pochylić się chwilę nad swoim rozwojem.

Wędrówkę rozpoczniemy z pętli autobusowej na Jędrzychowie o godzinie 9:00. Spotykamy się na miejscu lub wspólnie jedziemy autobusem z przystanku Centrum Przesiadkowe MZK (numer 1, odjazd 8:30). Planowany czas zakończenia wędrówki to ok godziny 14:00. Będziemy wracać autobusem MZK na przystanek Centrum. Cała trasa zaplanowana jest na około 9km.

W czasie wydarzenia chcemy umożliwić wędrownikom pierwsze dotknięcie tematów próby przewodnikowskiej, bycia instruktorem oraz zadań komisji stopni instruktorskich. Przygotujcie wygodne buty, prowiant oraz wodę na drogę. Wędrówkę planujemy zakończyć krótkim ogniskiem z kiełbaskami.

Zgłoszenia przez formularz zbieramy do 03.05.2024 (klik).