Naliczanie składek za IV kwartał

2 paź

W imieniu Głównej Kwatery ZHP informuję, iż w związku z:

– migracją systemu Ewidencja ZHP,

– problemami związanymi z dostępem do systemu przez administratorów lokalnych (zakładanie kont @zhp.net.pl),

– zgłaszanymi problemami technicznymi,

naliczenie składek za IV kwartał 2016 r. będzie się odbywało, zgodnie z punktem 8 Uchwały nr 81/XXXVI Rady Naczelnej ZHP z dnia 18 maja 2013 r. w sprawie podstawowej składki członkowskiej, na podstawie stanu z systemu Ewidencja ZHP na dzień 1.10.2016 r. potwierdzonego lub skorygowanego przez właściwego komendanta i skarbnika chorągwi ZHP.

Za zaistniałe problemy związane z systemem Ewidencja ZHP przepraszam. Jednocześnie informuję, że wszystkie zgłaszane problemy są na bieżąco rozwiązywane przez wolontariuszy z Zespołu ds. systemu Ewidencja ZHP. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

hm. Justyna Sikorska