Nabór do zespołu promocji i informacji rozpoczęty!

13 gru

Samodzielność, kreatywność i terminowość – to ceni się najbardziej w zespole promocji i informacji, który otwiera swoje drzwi dla tych, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do promocyjnego muru hufca!

Poszukujemy rzecznika prasowego, fotografów, grafików, tekściarzy z lekkim piórem, znawców Social Media, twórców filmów video i tych, którzy chcą się rozwijać i zdobywać promocyjne doświadczenie.

Co robimy? Tworzymy hufcową stronę internetową, promujemy hufiec w Social Mediach, współpracujemy z mediami, projektujemy hufcowe materiały graficzne, kręcimy filmy promocyjne, współpracujemy z partnerami i sponsorami oraz podnosimy nasze kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach. Gwarantujemy, że dla nikogo nie braknie pracy! Takie umiejętności z pewnością przydadzą się na rynku pracy, czego dowodem są byli członkowie zespołu pracujący obecnie właśnie w tej branży!

Czekamy na Twoje zgłoszenie gotowości do działania pod adresem eliza.zaborowska@zhp.net.pl

Eliza Zaborowska
szefowa zespołu promocji i informacji