Konkurs fotograficzny z Muzeum Ziemi Lubuskiej

31 lip

Ważne ogłoszenie dla fotografów i tych, którzy chcą spróbować swoich sił. „Moja droga. Historia zapisana obiektywem” to konkurs fotograficzny organizowany przez Muzeum Ziemi Lubuskiej w ramach obchodów 28. Europejskich Dni Dziedzictwa.

W skrócie, zadaniem konkursowym jest  zrobienie zdjęcia na temat zabytków, obiektów historycznych, pejzaży, scen z życia społecznego i rodzinnego związanych z regionem lubuskim i jego historią. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia. Prace wraz z Kartą Zgłoszeniową należy przesłać drogą elektroniczną na adres konkurs.mzl@gmail.com do 31 sierpnia 2020. Prace będą oceniane przez jury, a także odbędzie się głosowanie elektroniczne w celu przyznania Nagrody Publiczności.

Szczegóły, regulamin konkursu i Karta Zgłoszeniowa na stronie Muzeum Ziemi Lubuskiej.