Jaki był Wasz JOtT?

5 maj

Nadeszły piękne dni majowe, wspomnieniami często cofamy się do tego co było dwa, trzy czy pięć lat temu. Pogoda zachęca, by ponownie ruszyć na wędrówkę, odkryć nieprzetarty szlak, przeżyć przygodę. Niestety sytuacja uniemożliwia nam, aby spotkać się fizycznie na hufcowym JOTT-cie i wędrować w grupie. Co z naszymi wspomnieniami? Nikt przecież nie zabroni nam  internetowego ,,podróżowania” szlakiem dawnych lat, które trwają w naszej pamięci – jest to zupełnie bezpieczne!

W tym roku dla każdej osoby, która obserwuje naszą Facebook’ową stronę, powstanie jedna, wspólna trasa. Trasa, która będzie się składała z naszych wspomnień. Czas przypomnieć sobie jak cudownie było wędrować wspólnie i uświadomić jak pięknie będzie, gdy sytuacja na świecie się unormuje.

Zachęcamy gorąco do przesyłania jednego zdjęcia wraz z opisem waszych wspomnień
(+ rokiem JOtT’a oraz miejscem noclegowym – metą)  na adres e-mail: zielonagora@zhp.pl.

Na Facebook’u od środy 6 maja do środy 13 maja codziennie pojawi się post z jednym wspomnieniem. Naszym celem jest utworzenie trasy, która dotrze do wszystkich, dlatego zależy nam na waszej aktywności w komentarzach! Każdy wpis, dodatkowe zdjęcie, ślad minionych lat to nieoceniona wartość.