Gra terenowa z EUROPE DIRECT

4 maj

Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 19 lat! Z tej okazji zapraszamy wszystkich, od zuchów do wędrowników, na grę terenową zorganizowaną z EUROPE DIRECT Zielona Góra – punktem informacyjnym o Unii Europejskiej.

Gra patrolowa obejmuje tematykę Unii Europejskiej i ekologii, po grze odbędzie się ognisko z kiełbaskami. W grze biorą udział zespoły liczące 5-10 osób, w tym patrolowy. Punkty na trasie są bezobsługowe, każdy patrol na starcie dostaje pakiet materiałów, z których korzysta podczas gry. Patrolowy nie musi być pełnoletni.

Szczegóły:

KIEDY: 13 maja, sobota

GDZIE: Wzgórza Piastowskie

START: 9:00 na schodach za Amfiteatrem

KONIEC: 12:00 na drugiej polanie

ZGŁOSZENIA: do 10 maja do drużynowych (drużynowi wysyłają zgłoszenia całej drużyny).

Każdy patrol musi zabrać ze sobą kompas i podręczną apteczkę.

Do zobaczenia!