Gra Ratownicza „Alternatywy 4”

2 paź
Już po raz szósty organizujemy grę ratowniczą i jak co roku przenosimy się w czasie do jej fabuły. Tym razem będzie to serial „Alternatywy 4” i zamierzamy pokazać uczestnikom, jak dobrze odzwierciedlał rzeczywistość tamtych czasów. W tym roku także nowość, bo grę otwieramy na inne hufce!
Uczestnicy zostaną przeniesieni do czasów PRL ze strojami, lokacjami czy wykorzystywanymi rekwizytami, np. kartki na żywność, kasety magnetofonowe, urządzenia elektryczne czy pojazdy. W grze mogą brać udział 3-4 osobowe patrole w wieku 12-16 lat (po terenie gry poruszają się sami, a w razie potrzeby może być z nimi np. zastępowy czy drużynowy – nie jest on wliczany do limitu ilości członków patrolu).
ROZPOCZĘCIE: 27.10.2018 godz. 09:00 (sobota)
ZAKOŃCZENIE: 28.10.2018 godz. 11:30 (niedziela)

MIEJSCE: Zielona Góra – jedna ze szkół w okolicach ul. Stefana Wyszyńskiego – dokładna lokalizacja zostanie podana na stronie i w liście do patrolowego.

KOSZT: 15,00 zł
W CENIE: mała wyprawka spożywcza na etap dzienny, zakwaterowanie w warunkach szkolnych, ciepły obiad w sobotę, materiałowa plakietka okolicznościowa, sprzęt medyczny do uzupełnienia apteczki w trakcie gry, herbata do posiłków, dyplomy i nagrody dla najlepszych.
ZGŁOSZENIA: 04-14.10.2018 do godz. 21:35 (szczegóły na https://graratownicza.pl/regulamin/).
W razie pytań zajrzyjcie do regulaminu lub skontaktujcie się z organizatorem dh phm. Jarosławem Zasackim. Aktualny regulamin znajduje się na stronie https://graratownicza.pl.