Bartłomiej Walkowski w finałowej 30-stce plebiscytu NIEZWYCZAJNI !

9 lut

Hufiec Zielona Góra po raz kolejny będzie walczył o głosy, bowiem do finałowej piątki z kategorii „efektywne zarządzanie” dostał się phm. Bartłomiej Walkowski – za swoją pracę na rzecz hufca na funkcji komendanta!

niezwyczajni2015-kategorie_efektywne_zarzadzanie

Każdego dnia blisko 10 000 instruktorów – wolontariuszy Związku Harcerstwa Polskiego wychowuje najmłodsze pokolenie Polaków w zgodzie z ideałami płynącymi z Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego. Plebiscyt Niezwyczajni to możliwość podziękowania tym, którzy wyróżniają się na tle innych – swoją pracą, pomysłami i zaangażowaniem. Piąta edycja plebiscytu dedykowana jest drużynowym i wszystkim, którzy dbają o ich rozwój.

Głosować może każdy! Harcerz, lekarz, prawnik, urzędnik, nauczyciel, sprzedawca – każdy kto chce podziękować druhowi Bartkowi za jego wysiłek i zaangażowanie na 100%. Każdy głos jest na wagę złota, a od ich ilości zależy, czy tym razem statuetka Niezwyczajnego 2015 wróci z uroczystej gali do Zielonej Góry.

GŁOSOWANIE – szczegóły

Głosowanie odbywa się na stronie www.zhp.pl/niezwyczajni i polega na wybraniu jednej spośród pięciu osób w danej kategorii. Aby oddać głos należy kliknąć w przycisk ZAGŁOSUJ.
BARDZO WAŻNE jest potwierdzenie oddania głosu klikając w odnośnik, jaki otrzymamy na nasze skrzynki pocztowe. Tylko potwierdzony głos jest zaliczany, jako głos faktycznie oddany.W każdej kategorii można oddać tylko jeden głos.

Ogłoszenie finalistów piątej edycji Plebiscytu ZHP „Niezwyczajni” odbędzie się podczas gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej, która odbędzie się 27 lutego 2016 r. Nie przegap okazji, by oddać głos! Głosowanie potrwa do 15 lutego 2016 r do godz. 23:59.

To już trzeci instruktor z naszego Hufca, który znalazł się w finałowej 30-tce nominowanych. Tytuł Niezwyczajnej udało się już zdobyć hm. Katarzynie Kawce, a w zeszłorocznej edycji nominowaną do tytułu Niezwyczajnej była pwd. Eliza Zaborowska (kat. Aktywność Obywatelska).

Link do wydarzenia Facebooku: TUTAJ

Obecność naszych instruktorów wśród nominowanych to dla nas ogromny sukces!