Zlot Wilków – 35-cio lecie

10 maj

10 lat to szmat czasu, a pomyślcie, że mija już 35. rok, odkąd drużyna Wilków zamknęła swój okres próbny. Wówczas była to jeszcze Chorągiew Zielonogórska, tak jak i Hufiec był Zielonogórski, drużyna była harcerska, a jej założyciel, druh Jacek Forgel, dopiero zamykał stopień przewodnika. Chcąc uczcić tak okrągłą rocznicę zapraszamy Was na kolejny już ZLOT WILKÓW!

 

Kiedy: 9-10 czerwca

Gdzie: Stare Wilkowe miejsce zlotowe, czyli Lubin (koło Rzepina)

Kto: wędrownicy i harcerze starsi w patrolach 7 osobowych, w składzie 6+patrolowy (harcerze również mogą wziąć udział po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorami)

Co zabrać: jedzenie na śniadanie i kolacje, śpiwór, pełne umundurowanie, fabularne przebranie wikingów (nie obowiązkowe, ale miło widziane). Patrol na własną rękę załatwia sobie namioty do spania.

Ile: 15 zł

Zgłoszenia: do 20.05 na wojciech.gramacki@zhp.net.pl

Co jest zapewnione: zapewniamy ciepły obiad w sobotę, miejsce ogniskowe, dostęp do jeziora i strumyka, latrynę oraz plakietkę za udział i nagrodę za zwycięstwo.

Na co się przygotować: planowane zajęcia sprawdzą Waszą siłę fizyczną i psychiczną, umiejętność logicznego myślenia, działania zespołowego, a także hart ducha i umiejętność dążenia do celu za wszelką cenę.

Kwestie dojazdu: Transport patrole załatwiają sobie we własnym zakresie. Najlepiej jest dostać się pociągiem PKP (stacja Jerzmanice Lubuskie), a następnie trzeba przejść kawałek do samego miejsca zlotu.

 

Wszelkie sprawy, pytania, wątpliwości prosimy kierować do drużynowego 7 DSH „Wilki” druha Wojtka Gramackiego na wojciech.gramacki@zhp.net.pl.