Zlot Hufca 2019

18 kwi

Zapraszamy wszystkich na największe wydarzenie tego roku harcerskiego, czyli Zlot Hufca! W tym roku zmierzamy w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Czeka nas weekend w klimacie „Scouting for boys”, mnóstwo harcerzy pod namiotami, mundurowe ogniska, zajęcia terenowe i wiele niespodzianek! W hufcu jest nas ponad 360, mamy nadzieję zobaczyć przynajmniej 300 na zlocie! Szczegóły poniżej:

WYJAZD: 31.05 (piątek) o 17:00 (parking za CRS); Nowogród Bobrzański – 17:00, Gubin – 17:40 mają osobny transport.

POWRÓT: 2.06 (niedziela) o 11:00; Nowogród i Gubin wstępnie 13:00.

MIEJSCE: Baza Obozowa w Uściu.

KOSZT: 30 zł (w tym ciepły obiad w sobotę i koszulka).

ZAKWATEROWANIE: namioty, dla zuchów możliwość domków.

ZGŁOSZENIA: do drużynowych, drużynowi zgłaszają całą drużynę do 3.05.2019!

W razie potrzeby Wasi drużynowi udzielą Wam więcej informacji, możecie też kierować pytania do Komendanta Hufca – jaroslaw.zasacki@zhp.net.pl.

„Życie bez przygód byłoby strasznie głupie.” Robert Baden-Powell – pora więc przeżyć przygodę swojego harcerskiego życia.