Zlot Chorągwi Ziemi Lubuskiej 2014

27 kwi

Czy zastanawiałeś się kiedyś co łączy ludzi różnych wyznań i kultur na całym świecie? Są to wspólne pasje, które zgodnie z hasłem tegorocznego Zlotu Chorągwi Ziemi Lubuskiej są magnesem przyjaźni! To dzięki nim poznajemy nowych ludzi i zdobywamy nowe umiejętności.

Celem zlotu jest przede wszystkim międzyhufcowa integracja, a ponadto pomoc młodym ludziom w odkryciu pasji. To i wiele więcej z pewnością ułatwi wachlarz niezwykle ciekawych zajęć m.in.: zajęcia żeglarskie, jeździeckie, lotnicze i artystyczne. Dla starszych jest to świetna okazja do ujawnienia i „przekazania dalej” własnych zamiłowań, a przy tym gwarantowana wspaniała zabawa oraz wzbogacenie się o dużą dawkę energii i siły do działania w kolejnym harcerskim roku . Zlot to nie tylko warsztaty ,lecz inspiracja i motywacja do dalszej pracy oraz wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń czy nawiązania przyjaźni.

Tegoroczny zlot odbędzie się w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz na bazie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP w dniach 21-24 sierpnia 2014r. Jest on kierowany do wszystkich członków drużyn harcerskich z województwa lubuskiego.

Reprezentacja Hufca może liczyć 34 osoby, w tym:

  • 4 zastępy po 7 osób (zastęp zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników),
  • koordynator
  • komendant

Każdy zastęp musi mieć pełnoletniego opiekuna (ósma osoba).
Koszt: 120 zł (dojazd we własnym zakresie).

Zapraszamy wszystkich od 6 do 106 lat, którzy chcą przeżyć razem z nami niesamowitą przygodę i znaleźć nowych przyjaciół !

ZGŁOSZENIA DO 3 MAJA DO SWOICH DRUŻYNOWYCH !!!