Zielove – smartfonowa gra terenowa

31 sie

Już 10. września zostanie udostępniona dla wszystkich mieszkańców miasta – i nie tylko – gra terenowa. Zielove, bo taką nazwę nosi, została stworzona przez harcerzy z Hufca Zielona Góra ZHP. Celem gry jest zachęcenie uczestników do poznania wyjątkowości Zielonej Góry, a także zauroczenie nią wszystkich osób.

Nasze miasto ma wiele do zaoferowania, a często tego nie dostrzegamy. Właśnie dlatego została stworzona gra Zielove! Składa się z dziesięciu punktów rozmieszczonych w sercu zielonogórskiego Starego Rynku.

10. września jest dniem premiery gry, ale również dniem konkursu, podczas którego na najwytrwalszych i najszybszych czekają nagrody! Gra startuje o godzinie 10:00 w punkcie zielonogórskiej informacji turystycznej. Aby wziąć udział wystarczy posiadać aplikację „Actionbound” oraz smartfon z dostępem do internetu. Rozwiązanie zadania przypisanego do danego punktu jest możliwe tylko wtedy, gdy pójdzie się w dane miejsce. Nie obejdzie się więc bez odwiedzenia kluczowych turystycznie miejsc w naszym pięknym mieście!

Ostatnim punktem gry jest Harcerskie Centrum Rozwoju zlokalizowane przy ulicy Bohaterów Westerplatte 27. Tego dnia, na parkingu za budynkiem, odbędzie się Dzień Otwarty Hufca Zielona Góra ZHP, podczas którego będzie okazja zapoznać się z harcerstwem, a także zapisać do niego swoje dzieci. Dla osób chętnych poobcować z harcerstwem przewidziano wiele atrakcji!

Zostało utworzone wydarzenie na Facebook’u:
https://www.facebook.com/events/453287273520583
Na stronie wydarzenia będą pojawiać się najnowsze informacje związane z premierą gry!