zhp360 odkrywa nowe zdolności harcerzy

8 wrz

Warszawa, stolica Polski, miejsce urodzenia wielu światowej sławy aktorów, malarzy, muzyków. To również miejsce, w którym odkrywa się swoje nowe, nieznane wcześniej zdolności. W niedzielę zakończyła się trwająca od piątku w Warszawie zbiórka ZHP360. Telewizja zaprosiła do współpracy również dwoje harcerzy z naszego hufca.

Uczestnicy przez cały weekend szkolili swój promocyjny warsztat i nie tylko. Zapoznali się z etyką dziennikarską czy chwytami wykorzystywanymi w reklamie. Nie zabrakło zwiedzania stolicy, która nocą jest jeszcze bardziej urokliwa.
W sobotę po zajęciach z promocji i PR przyszedł czas na pracę przed kamerą. Nietypowe doświadczenie ukazało nieodkryte wcześniej cechy wielu osób. Dzień zakończył się castingiem, który wyłonił nowych prezenterów i reporterów ZHP360.

Czas spędzony wśród młodych, zdolnych, ambitnych ludzi niestety szybko dobiegł końca, lecz każdy wychodząc z Głównej Kwatery ZHP, wie ze jeszcze tu wróci.

Joanna Sobów
członek zespołu promocji i informacji Hufca Zielona Góra ZHP