Zbiórka KSI – styczeń 2017

5 sty

Informujemy, że najbliższe posiedzenie Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich odbędzie się po 22 stycznia 2017 w sali kominkowej komendy chorągwi. Osoby, które wyślą wszystkie dokumenty w terminie zostaną o nim poinformowane indywidualnie.

Zaznaczamy zarazem, że HKSI w tym miesiącu rozpatrywać będzie jedynie wnioski wysłane na adres: ksi@zielonagora.zhp.pl do 12 stycznia włącznie. Dokumenty wysłane po tym terminie zostaną rozpatrzone na kolejnej zbiórce.

W imieniu HKSI informujemy, że na KSI należy stawić się z aktualną książeczką harcerską/instruktorską oraz posiadać wszystkie podpisy na wniosku o otwarcie/zamknięcie próby. W przypadku niespełnienia powyższych wymagań HKSI nie będzie rozpatrywać takiej próby.