Zakończył się Jesienny Biwak Integracyjny

23 paź

Za nami kolejna edycja Jesiennego Biwaku Integracyjnego dla wędrowników i instruktorów naszego hufca. Miniony weekend spędzili w Gorzycy, gdzie świetnie się bawili.

Fabułą tegorocznego JBI była telewizja. Każde zajęcia nosiły tytuł programu telewizyjnego i miały one podobne zasady. Nasi wędrownicy wcielili się w aktorów i reżyserów, którzy sami przygotowali odcinki serialu „Dlaczego ja?”, a także w uczestników programu „Milion w minutę”, podczas którego mierzyli się z przeróżnymi zadaniami zręcznościowymi. Każdy miał okazję poczuć się jak król kuchni podczas sobotniego odcinka „MasterChef”, gdzie trzeba było przygotować obiad na kuchni polowej. Gwoździem programu był „Dancing with the stars”, czyli „Taniec z gwiazdami” połączony z balem Disney’owskim. Na parkiecie pojawił się Alladyn, Piotruś Pan, szeryf Chudy, Elsa i wiele innych znanych postaci. Wszyscy pokazali, że są nie lada tancerzami i udało im się sprostać kilku układom tanecznym.

Jak podczas każdego biwaku, był również czas na planszówki i śpiewogranie, co bardzo integrowało grupę. Wszyscy wracali do domu zmęczeni, ale uśmiechnięci, ponieważ świetnie się bawili i spędzili weekend w gronie starych i nowych harcerskich przyjaciół. Dzięki Jesiennym i Wiosennym Biwakom Integracyjnym nie tylko zacieśniamy więzi, ale także scalamy kadrę i wędrowników hufca i motywujemy do prężnego działania.

jbi1

jbi2