XVI edycja KINO za nami!

18 kwi

Dzisiaj przed godziną 15 zakończyła się już XVI odsłona Kniejowej Imprezy Na Orientacje, w której wzięło udział ponad 80 osób! W tym roku uczestników czekało kilka zmian, m.in.: do ich rąk trafiły nowe, zaktualizowane mapy. Nikt nie może powiedzieć, że się nudził, w oczekiwaniu na start można było pograć w gry planszowe czy sprawnościowe czy dogrzać na słońcu w „strefie odpoczynku”.

Organizatorzy wyznaczyli cztery trasy, zuchową, harcerską, starszoharcerską i wędrowniczą. Każda z nich była niemałym wyzwaniem. Na szczęście każdy sprostał wyzwaniu i zdołał z uśmiechem dotrzeć do mety, gdzie czekały atrakcyjne nagrody. Na trzech pierwszych harcerzy z danego piony czekały karty podarunkowe jednej ze składnic harcerskich.. Po skończonej wędrówce znalazł się czas na upieczenie kiełbasek na ognisku czy postrzelanie z ASG.

Mimo chwilowych niespodzianek atmosferycznych, pogoda jak zwykle była po stronie harcerzy. Całość zakończyła się rozdaniem nagród, pamiątkowymi zdjęciami i bratnim kręgiem. Kolejna edycja KINO przeszła do pamięci wszystkich uczestników i organizatorów, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania. A jakie są wasze wrażenia? Widzimy się za rok? Do zobaczenia!

Joanna Sobów
rzecznik prasowy Hufca Zielona Góra ZHP