Wspieraj kupując, kupuj wspierając

6 mar

Zakupy przez internet to wspaniały wynalazek, jeżeli można to tak nazwać. W codziennym zabieganiu kilka kliknięć pozwala zaoszczędzić czas, a często również pieniądze. Pomyślałeś kiedyś, że kupując online możesz wesprzeć nasz hufiec? Bez dodatkowych opłat jesteś w stanie przekazać część wydanych pieniędzy. Brzmi tajemniczo? Nic bardziej mylnego!

Dzięki stronie fanimani.pl , która współpracuje z 500 sklepami internetowymi, robiąc zakupy, wskazany procent wartości twojej transakcji wraca do wybranej organizacji w formie darowizny. Od lutego udział w projekcie bierze również nasz hufiec.

Co należy zrobić?
1. Gdy chcesz zrobić zakupy online wejdź na fanimani.pl
2. Wybierz nasz hufiec TUTAJ
3. Wyszukaj na fanimani.pl sklep, w którym chcesz zrobić zakupy
4. Zrób zakupy a wskazany procent zostanie przekazany na rzecz hufca

Joanna Sobów
rzecznik prasowy Hufca Zielona Góra ZHP