Wiosenne plany-26. Harcerski Rajd Nocny Włocławek

18 lut

Ferie zimowe trwają w najlepsze, brak śniegu nie przeszkadza  w odpoczynku i regeneracji sił. Wyjazdy na narty i liczne podróże w czasie ferii już zaplanowane, a może warto pomyśleć już o wiosennych przygodach?

W dniach 24-26 kwietnia 2015r. we Włocławku odbędzie się 26. Harcerski Rajd Nocny Włocławek. Jest to cykliczna impreza organizowana przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Rajd to nie tylko wspaniała okazja do integracji, przeżycia niezwykłych chwil, to również szansa poznania pięknych okolic oraz nieprzeciętna możliwość oderwania się od komputera i smartfona.  Impreza rozpoczyna się w sobotę od Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej. Warto potrenować głosy kilka dni wcześniej, ponieważ jednym z zadań przedrajdowych jest przygotowanie przez patrol piosenki na festiwal.

W rajdzie mogą uczestniczyć patrole z całej Polski, których skład to przynajmniej 5 osób+ pełnoletni opiekun. Organizatorzy przewidują trasy starszoharcerskie oraz wędrownicze. Zgłoszenia na 26. Harcerski Rajd Nocny Włocławek rozpoczną się w najbliższy piątek o godz. 20.00 i będą trwały do 8 kwietnia. Dodatkową zaletą organizowanej imprezy jest atrakcyjna cena, za moc wrażeń zapłacimy jedynie 25 zł. Więcej informacji na stronie rajdu: www.rajdnocny.com