Warsztaty dla zastępowych

13 kwi

Już jutro w godz. 17.30-19.30 odbędzie się pierwsze z zaplanowanych spotkań dla zastępowych z naszego hufca. Warsztaty to wspaniała okazja do poznania nowych sposobów prowadzenia zbiórek, ciekawych rozwiązań pracy w małej grupie oraz kreatywnych zabaw. Wraz z wiosną nuda odchodzi w niepamięć! Już teraz każda zbiórka skończy się „za szybko”, a Twoi harcerze niechętnie opuszczą harcówkę równocześnie z utęsknieniem odliczając dni do następnego spotkania!

Uczestnicy kursu nauczą się tworzyć przejrzyste mapy myśli, poznają nowe gry planszowe tj. „Datownik” czy „Spadkobiercy”. Całość prezentowanych zabaw będzie wspaniałym pomysłem na zmianę przyzwyczajeń zastępowych i odświeżenie atmosfery w zastępach. Kolejne warsztaty dla wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w nich jutro, w piątek, 17.04 w godz. 17.30-19.30.
Drogi zastępowy nie zostawaj w tyle z harcerskimi nowinkami, przyjdź koniecznie! Do zobaczenia 🙂

Joanna Sobów
rzecznik prasowy Hufca Zielona Góra ZHP