W daleką podróż zabrał Cię Bóg

8 sty

„W daleką podróż zabrał Cię Bóg.
Jedną nadzieję Nam dając,
Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali…”

 

Malwina KrolZ ogromnym żalem zawiadamiamy, że dnia 6 stycznia 2015 roku w wieku 26 lat odeszła na wieczną wartę, druhna Malwina Król – była harcerka 1 Drużyny Harcerskiej „Knieja”

Z początkiem Nowego Roku przyszło nam żegnać jedną z naszych sióstr, wieloletnią działaczkę hufca – zastępową, przyboczną, ratowniczkę ZHP.  Puste miejsce w zielonogórskim szeregu harcerek i harcerzy, wypełnione przez druhnę Malwinę pozytywną energią, uśmiechem, rozsądkiem i wytrwałością przez długie lata będzie przypominało o kruchości życia.

Naszym instruktorom Dorocie i Dominikowi Król, rodzicom Malwiny i przyjaciołom składamy szczere kondolencje i życzymy tego, aby wiara na spotkanie po drugiej stronie pomogła przetrwać trudny czas żałoby.

Pogrzeb odbędzie się we wtorek – 12 stycznia 2016 roku o godz. 13.10 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Wystawienie w kaplicy o godz. 12.40.

Msza w intencji zmarłej druhny Malwiny odbędzie się 12.01.2016 o godz. 10:30 w kościele pw. Ducha Świętego.