VII Gra Ratownicza ,,Stawka większa niż życie”

5 wrz

Na początku października odbędzie się kolejna, VII Gra Ratownicza, ta edycja opierać się będzie na fabule serialu „Stawka większa niż życie”. W tym roku postanowiliśmy poszerzyć grono osób, które mogą wziąć udział w Grze Ratowniczej, dlatego serdecznie zapraszamy harcerzy z całej Chorągwi Ziemi Lubuskiej!

Stanisław „Hans” w swojej walce potrzebuje pomocy – w szczególności osób, które również będą potrafiły się poświęcić dla ratowania innych. Czy jesteś na to gotowy?

UCZESTNICY: W grze mogą brać udział 3-4 osobowe patrole w wieku 12-18 lat (po terenie gry poruszają się sami, a w razie potrzeby może być z nimi np. zastępowy czy drużynowy – nie jest on wliczany do limitu ilości członków patrolu).
ROZPOCZĘCIE: Zakwaterowanie patroli 12.10.2019 godz. 09:00-09:30 – dla patroli spoza Zielonej Góry jest możliwe zakwaterowanie już 11.10.2019 od godz. 18:30.
ZAKOŃCZENIE: Wymeldowanie patroli 13.10.2019 godz. 11:30.
MIEJSCE: I Liceum Ogólnokształcące (ul. Kilińskiego 7) – zakwaterowanie, teren gry – okolice ul. Wyszyńskiego i Wzgórz Piastowskich.
KOSZT: 18,00 zł
W CENIE: zakwaterowanie w warunkach szkolnych, ciepły obiad w sobotę, materiałowa plakietka okolicznościowa, sprzęt medyczny do uzupełnienia apteczki w trakcie gry, herbata do posiłków, dyplomy i nagrody dla najlepszych.
ZGŁOSZENIA: do 27.09.2019 r, do godz. 19:23 (szczegóły na https://graratownicza.pl/regulamin/).

W razie pytań zajrzyjcie do regulaminu lub skontaktujcie się z Kierownikiem Zawodów ćwikiem Tomaszem Błasińskim, tel. 601777437, e-mail: tomasz.blasinski@zhp.net.pl.

Aktualny regulamin znajduje się na stronie https://graratownicza.pl.