Szkolenie TIPI – nowy system ewidencjonowania członków ZHP

24 cze

Czuwaj!

Niedawno został uruchomiony system TIPI, czyli tajemniczy program do ewidencjonowania członków ZHP. Jest to następca Ewidencji ZHP. W związku z tym czas na przejęcie „kontroli” nad swoimi drużynami w tym systemie.

Drużynowi – proszę o wyznaczenie w swoich jednostkach administratora Waszej drużyny w TIPI (nie musicie to być Wy, ale możecie). Następnie, w sobotę administratorzy wezmą udział w poprowadzonym przeze mnie szkoleniu.

Jedyne wymaganie to, aby administrator posiadał maila w domenie ZHP.
Można go założyć przy użyciu formularza pod linkiem poniżej:
https://jira.zhp.pl/plugins/servlet/desk

Proszę wszystkich drużynowych o przesłanie do mnie mailowo, do piątku (26 czerwca), danych administratora Waszej jednostki – imię, nazwisko oraz adres mailowy w domenie ZHP.
W sobotę otrzymają oni maila z zaproszeniem do szkolenia – na platformie MS Teams.

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma dostęp do testowej wersji systemu. Tam wykona szereg zadań, prześle mi wymagane wyniki, a po sprawdzeniu ich otrzyma dostęp do oryginalnej wersji TIPI jako administrator swojej jednostki.

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 27 czerwca, o godzinie 17:00, przy użyciu platformy MS Teams.

pwd. Karol Czarny
Skarbnik hufca
tel: 781 047 302
karol.czarny@zhp.net.pl