S.O.R. – Spotkanie Otwarte Ratowników

12 maj

Jesteś ratowniczką/ratownikiem ZHP i zastanawiasz się, co z sobą począć? Ha! To właśnie mam dla Ciebie, tak, właśnie Ciebie, propozycję nie do odrzucenia!

Serdecznie zapraszam Cię na S.O.R.! Co to znaczy? S.O.R. to Spotkanie Otwarte Ratowników. Pytasz, czym się będziemy zajmować? Już spieszę Ci z odpowiedzią!

Jako HKR będziemy poszerzać swoją wiedzę w zakresie ratownictwa, będziemy uczestniczyć w ciekawych i nietuzinkowych warsztatach, organizować pokazy pierwszej pomocy, współpracować ze służbami, zabezpieczać medycznie wydarzenia harcerskie, szkolić się i szykować na funkcję KP (Kadry Pomocniczej) na kursy WKPP, współpracować z instruktorami HSR, będziemy… Tak, będziemy robić masę ciekawych i rozwijających zajęć, tylko bez Ciebie nie będzie tak fajnie! Dlatego zachęcamy Was wszystkich do przyjścia na S.O.R.!

Pierwsze Spotkanie Otwarte Ratowników (S.O.R.)
Termin: 17.05.2019 r.
Godzina: 17:30-19:00
Miejsce: sala 01 w IV LO „Lotnik” (ul. Szosa Kisielińska 18, Zielona Góra).

Mam nadzieję, że spotkamy się w dużym gronie zapalonych do działania ratowników ZHP.

Szef HKR Hufca Zielona Góra ZHP

Tomasz Błasiński