Ruszyły zgłoszenia na Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy

30 gru

Zapraszamy na Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy Harcerskiej Szkoły Ratownictwa, który odbędzie się już niedługo w Zielonej Górze:

Data: 9-11 oraz 16-18 stycznia 2015 r.
Miejsce: Zespół Szkół Zawodowych PBO (ul. Botaniczna 77)
Koszt: 50 zł (za całość)
Zgłoszenia: internetowe http://ir.lubuska.zhp.pl/wkpp (formularz w zakładce „Zgłoszenie„) tylko do 06.01.2015 (liczba miejsc ograniczona!)
Uczestnicy: wędrowniczki i wędrownicy (ukończone 16 lat w 2015 roku, opłacone składki)

Wszystkie szczegóły Kursu można znaleźć w zakładce „Regulamin„.
Szczegóły dot. celów Kursu, realizacji procesu dydaktycznego, zasad organizacji czy zakresu merytorycznego można znaleźć w oficjalnym dokumencie Harcerskiej Szkoły Ratownictwa: Program WKPP HSR (PDF).

A jeśli jesteś już Ratownikiem ZHP i masz ochotę sobie odświeżyć wiedzę, spotkać swoich „brązowych” przyjaciół, posymulować, zdobyć IP lub po prostu pomóc – to zapraszamy Cię na Kurs jako Kadra Pomocnicza. Dla Was mamy także przygotowany elektroniczny formularz zgłoszeń, ale trochę go ukryliśmy 😉 Poszukajcie go w zakładce „Kadra„.

hm. Grzegorz Bazydło
Szef Szkolenia