Roverway 2016 – rekrutacja przedłużona

25 sty

Do 15 lutego została przedłużona rekrutacja na Roverway 2016. Zachęcamy do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu!

Roverway to ogólnoeuropejski zlot dla wędrowników (w wieku 16-22 lata), który odbędzie się od 3 do 14 sierpnia 2016 we Francji. Hasłem przewodnim imprezy jest „On The Road” („Sur La Route”). W ramach Roverway’a uczestnicy biorą udział w wędrówkach na terenie całej Francji oraz wspólnym zlocie pod Paryżem. Dla polskiej reprezentacji przewidziany jest jeszcze dodatkowy program „Paryż po zlocie”, w ramach którego zapewniany wspólne zwiedzanie stolicy Francji.

Koszt imprezy wynosi 425 euro od uczestnika. W wydarzeniu mogą brać udział 5-7-osobowe patrole wraz z pełnoletnim instruktorem jako opiekunem.
Jeśli masz powyżej 22 lat, możesz wziąć udział w imprezie jako IST. Wówczas koszt to 335 euro.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na Facebooku.

zhp.pl