Rodzinny Kurs Pierwszej Pomocy

10 gru

Chcesz dowiedzieć się jak opatrzyć masywne krwawienie? Jak poradzić sobie z oparzeniem lub złamaną kończyną? A może nigdy nie wiedziałeś/aś jak postępować z osobą nieprzytomną albo jak reagować przy zaburzeniach poziomu cukru w organizmie?


Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to serdecznie zapraszam Cię wraz ze swoją pociechą na Rodzinny Kurs Pierwszej Pomocy organizowany przez Hufiec Zielona Góra ZHP!

Kiedy: 20.12.2022
W jakich godzinach: 17:00-19:00
Gdzie: zdalnie z użyciem platformy MS Teams
Koszt: brak

Zgłoszenia: ankieta

W ramach kursu zapewniamy każdej parze ćwiczącej (rodzic – dziecko) pakiet ze środkami opatrunkowymi oraz materiałami do pozoracji. Po kursie każdy otrzyma certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej.

Zgłoszenia trwają do 14.12. Po zamknięciu zgłoszeń wyślemy potwierdzenie zakwalifikowania. Liczba miejsc ograniczona!

W razie pytań prosimy o kontakt z prowadzącym kurs, pwd. Wojciechem Gramackim: wojciech.gramacki@zhp.net.pl.