Przekaż nam 1 % podatku

23 sty

Po prawej stronie naszej witryny pojawił się odnośnik do programu, dzięki któremu mogą Państwo rozliczyć swój PIT za rok 2013 on-line. Czyli szybko, sprawnie i w dodatku za darmo. Ponadto, wszyscy z Państwa, którzy skorzystają z linku na naszej stronie i wypełnia swój PIT przez aplikację e-pity, automatycznie przekazuje 1% podatku Komendzie Hufca Zielona Góra ZHP.

GORĄCO ZACHĘCAMY 🙂

 

Szczegóły dot. programu:

W wersji on-line podatnik ma oczywiście możliwość wysłania PIT-a przez internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera.

Program e-pity online działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). Żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze – dane zapisywane są i odczytywane tylko na komputerze użytkownika. Transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 256 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

Program e-pity 2013 zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne) oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację. Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a szybko i bezpiecznie.

W programie e-pity za darmo wypełnisz wszystkie deklaracje obowiązujące od 1 stycznia 2014 r.: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-19A, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2, 2A, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, formularze PIT-3, PIT-12, NIP-7, ZAP-3, ORD-ZU oraz druk przelewu / wpłaty na rachunek organu podatkowego.