Propozycja WAGGGS na DMB 2022. Nasz świat, nasza równa przyszłość. Środowisko i równość płci.

2 lut

W Centralnym Banku Pomysłów ZHP znajduje się polska wersja propozycji programowej WAGGGS na Dzień Myśli Braterskiej 2022, opracowana dzięki wielkiemu zaangażowaniu komisarki zagranicznej ZHP hm. Moniki Dreik i jej zespołu!

Propozycja programowa WAGGGS na DMB 2022 nosi tytuł Nasz świat, nasza równa przyszłość. Środowisko i równość płci.

Jak co roku, jest możliwość wzięcia udziału w DMB wraz z drużyną z innego kraju. W tym celu do 14.02.2022. należy wysłać zgłoszenie przez formularz, a organizatorzy znajdą dla zgłoszonej gromady/drużyny drużynę skautową, z którą wspólnie będą mogli wykonać zadania z propozycji programowej. Regulamin całej akcji <-

  • Wszyscy, którzy zrealizują trzy zadania z propozycji (po jednym z każdego obszaru) i wypełnią formularz otrzymają plakietkę Dnia Myśli Braterskiej 2022!

Po więcej informacji odsyłamy również do samej propozycji programowej oraz wydarzenia na FB.

Dzień Myśli Braterskiej powinien być dniem życzliwego myślenia o sobie nawzajem oraz działania na rzecz uczynienia świata wokół nas lepszym!