Promocyjnie w Zielonej Górze

24 maj

Od piątku Zielona Góra zamieniła się w promocyjną stolicę Polski. Do Winnego grodu zjechało blisko 30 harcerzy z całego województwa, którzy biorą udział w warsztatach PR LAB Zielona Góra. Piątkowe zajęcia rozpoczęły sie od prelekcji dotyczących kreowania marki oraz kultury komunikacji, a chwile później wszyscy uczestnicy integrowali się podczas gry w kręgle w Hotel Dana&Spa.

Sobota to czas poświęcony szlifowaniu swoich umiejętności współpracy z lokalnymi mediami, odpowiedniego formułowania komunikatów prasowych, poprawnych wypowiedzi w radiu czy telewizji, a także nauki fotografii. Praktycznego podejścia do tematu uczyli dziennikarze Radia Zielona Góra, Radia Zachód oraz Gazety Uniwersyteckiej „UZetka”.

Za chwilę rozpoczynają się zajęcia z sytuacji kryzysowych, a zaraz po nich nasi uczestnicy wezmą udział w nocnej fotografii.

Warsztaty potrwają do niedzieli, a już za tydzień druga cześć PR LAB Zielona Góra i kolejne mnóstwo atrakcji dla naszych uczestników.