Posiedzenie Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

24 mar
Hufcowa Komisja Stopni Instruktorskich informuje, że najbliższe nasze spotkanie odbędzie się we wtorek – 29.03.2022r o godz. 18.15 w siedzibie naszego hufca w Harcerskim Centrum Rozwoju. Jeśli ktoś ma gotowe dokumenty lub już kończy ich kompletowanie to najwyższa pora aby je wysłać do Komisji!

Zaznaczamy zarazem, że HKSI rozpatrywać będzie jedynie wnioski wysłane na adres: ksi@zielonagora.zhp.pl do 28 marca włącznie. Dokumenty wysłane po tym terminie zostaną rozpatrzone na kolejnej zbiórce.
„Jeśli ktoś chce się z nami tylko spotkać i pogadać to zapraszamy również – tylko prosimy aby dać nam znać, że jest taka chęć. Natomiast jak ktoś teraz nie zdąży to planujemy kolejną KSI w drugiej połowie kwietnia, termin składania dokumentów to 10.04.2022.” – zapowiedziała przewodnicząca KSI,  hm. Barbara Bazydło.