Posadziliśmy setki młodych drzewek z leśnikami!

9 paź

Stanęliśmy przed łysym polem i tchnęliśmy w niego życie. Dziś, 9 października, ponad 30 harcerzy z naszego hufca przybyło na akcję leśników w Przylepie, nieopodal lotniska, gdzie posadziliśmy młode olchy szare, buki, sosny, dęby i brzozy!

Nadleśnictwo Zielona Góra wraz z Nadleśnictwem Przytok zorganizowali wspaniałe wydarzenie na którym pojawiło się przeszło 350 osób. Między innymi my jak i nasi przyjaciele z Zielonogórskiego Obwodu ZHR. Leśnicy oprócz sadzonek i niezbędnego sprzętu przygotowali również 6 namiotów, w których starsi i młodsi mogli poznać tajniki leśnego życia. Nie zabrakło zabaw i nagród dla osób, które odwiedziły każde ze stanowisk!

Dziękujemy bardzo wszystkim harcerzom i rodzicom za udział w wydarzeniu i za każde pojedyncze zasadzone drzewko.

Na naszym fanpage’u na Facebook’u znajdziecie fotorelację z wydarzenia, a niebawem również urywki z sadzenia w formie krótkiego filmiku!