Posadź z nami drzewka

25 mar

Czuwaj Druhny, Druhowie i Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę (28.03.2015r.) Nadleśnictwo Zielona Góra organizuje sadzenie drzew. A kto może w tym pomóc jak nie harcerze wraz z rodzicami?

Ze zdecydowanymi spotykamy się w sobotę (28.03.2015) o godz. 8:40 pod Polmozbytem na ul. Łużyckiej.

Zakończenie planowane jest na godz. 11:20 pod Polmozbytem, także zabierzcie ze sobą kanapki lub zjedzcie duże śniadanie tak żeby nikt nie padł z głodu. ZBIÓRKA BEZ MUNDURÓW! Gorąca herbata na miejscu gwarantowana.

Jeżeli chcecie przyjechać razem z rodzicami w innych godzinach poniżej zamieszczamy plakat imprezy i mapkę dojazdu. Odbywa się ona w godz. 9:00-14:30.

Instruktorem z ramienia Hufca, który będzie na miejscu w godzinach 9-11 jest pwd. Jarosław Zasacki.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do drużynowych, a drużynowych o przekazanie szczegółowych informacji pwd. Katarzynie Majcher – członkowi komendy hufca ds. organizacyjnych.

Folder_mapa_mały-plik Plakat_sadzenie drzewek

źródło: http://knieja.x25.pl/