Polsko-niemiecki „Taniec z ogniem”

7 lut

Zespół polsko-niemiecki ZHP-DPSG zaprasza drużynowych z Polski i Niemiec na kolejne wspólne działanie, tym razem do Wrocławia w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. W programie: poi, ogniste wachlarze, plucie ogniem, międzynarodowa integracja i śpiew oraz spacer po Wrocławiu. Warunkiem uczestnictwa jest chęć poznania niemieckich skautów z organizacji DPSG, chęć nauczenia się technik wykorzystania ognia w występach i pokazach scenicznych oraz wysłanie zgłoszenia i opłacenie wpisowego w wysokości 50 złotych.

Bardziej szczegółowe informacje o „Tańcu z ogniem”, formularz i szczegółowa instrukcja zgłoszenia znajdują się na stronie Wydziału Zagranicznego:http://skauting.zhp.pl/czytnik-aktualnosci/items/polsko-niemiecki-taniec-z-ogniem.html

hm. Piotr Miara

zespół ds. organizacji niemieckojęzycznych
Wydział Zagraniczny GK