phm. Lucyna Szczęsna odeszła na wieczną wartę

1 lut

Z głębokim żalem zawiadamiamy że 27 stycznia br.  odeszła na wieczną wartę

Wieloletnia instruktorka Hufca Strzelce Krajeńskie, członek władz hufca, kwatermistrzyni obozów hufcowych, opiekunka drużyny harcerskiej ze Zwierzyna, harcerski wychowawca wierny słowom Zobowiązania Instruktorskiego do ostatniego tchu, zasłużona dla Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP…

 CZUWAJ DRUHNO LUCYNO!

*****

 Komendant Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP hm. Artur Doliński wydał Rozkaz Specjalny S1/2017 z dnia 27.01.2017 w którym m.in. ogłosił do 5 lutego br. żałobę we wszystkich jednostkach organizacyjnych Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.

Pełny tekst Rozkazu

*****

Komendant Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP phm. Mariusz Groblica wydał Rozkaz Specjalny L S2/2017 z dnia 27.01.2017 w którym m.in. ogłosił do 28 lutego br. żałobę we wszystkich jednostkach organizacyjnych Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP.

Pełny tekst Rozkazu