MAMY MOC – Lubuscy harcerze opanują Zieloną Górę!

20 wrz

W najbliższą sobotę 22 września plac Słowiański w Zielonej Górze zamieni się w prawdziwie harcerskie miasto. Plac w całości opanują lubuscy harcerze ZHP, a atrakcje które zapewnią będą otwarte dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Miasteczko wystartuje o godz. 10.00 i będzie funkcjonować do godz. 14.00, a atrakcji jakie przygotowali harcerze jest naprawdę sporo. Między innymi układanie ognisk, zdobnictwo obozowe czy pierwsza pomoc.

Zanim jednak będzie można odwiedzić miasteczko harcerskie, organizatorzy zapraszają przyjaciół, harcerzy oraz całe rodziny do udziału w grze, która sprawdzi umiejętności działania w zespole, a także przybliży działania ZHP.

Więcej informacji o miasteczku harcerskim i grze miejskiej znajdziecie pod adresem http://www.lubuska.zhp.pl/…/1321-zapraszamy-do-harcerskiego…

Zapraszamy wszystkich harcerzy z naszej drużyny wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi do udziału w tym wydarzeniu.