Materiały dla drużynowych

19 mar

Drodzy drużynowi. Głowna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego codziennie publikuje nowe materiały, aby ułatwić nam pracę w tym trudnym czasie. Korzystajmy z tego, bo zdecydowanie ułatwi nam pracę z drużyną jak i z rodzicami. Jeżeli zadajesz sobie pytania „Jak rozmawiać o wojnie?” to zajrzenie do materiałów programowych przygotowanych przez GK ZHP to pierwsza rzecz jaką powinieneś zrobić.

Zostały przygotowane edytowalne listy, które możecie wręczyć rodzicom, bądź przesłać w wersji elektronicznej. Niezależnie czy jesteś drużynowym zuchów, harcerzy czy harcerzy starszychlisty są dopasowane do poszczególnych metodyk!

GK ZHP przygotowała również materiały dla każdej z metodyk:

Zuchy    |    Harcerze    |     Harcerze Starsi    |     Wędrownicy

Znajdziecie tam propozycje programowe, propozycje służby, tropów możliwych do zrealizowania i wiele więcej!