KONKURS

*Ankietę zgłoszeniową i raport z realizacji zadań można przesłać tylko za pomocą adresu e-mail w domenie @zhp.net.pl. W przypadku problemów z dostępem do takiego adresu mailowego harcerza może zgłosić zastępowy/drużynowy.

Czuwaj!

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w konkursie „Geocaching dla każdego”. Jest to niezwykła okazja do zrelaksowania się na świeżym powietrzu i poznania swojej najbliższej okolicy. Konkurs skierowany jest do harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników z naszego hufca. Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody (namioty, śpiwory, plecaki itp.).

Konkurs polega na:

• dotarciu za pomocą współrzędnych geograficznych do określonych miejsc na terenie Zielonej Góry i okolic,
  • wykonania zadań konkursowych,
  • udokumentowaniu swoich działań,
  • przesłaniu raportu z realizacji działań konkursowych za pośrednictwem odpowiedniej ankiety.

Do realizacji zdań konkursowych uczestnicy powinni podchodzić indywidualnie (ewentualnie w zastępach/grupach, których liczebność jest zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami państwowymi dot. obostrzeń w czasie pandemii COVID-19). Harcerze, którzy nie ukończyli 16 roku życia mogą realizować zadania konkursowe tylko pod opieką osób pełnoletnich.

Dodatkowo zachęcamy do zainstalowania aplikacji Geocaching i oprócz realizacji zadań konkursowych w hufcu zdobywania „keszy” dla własnej satysfakcji. Więcej informacji na temat geocachingu można znaleźć TUTAJ.

Konkurs rusza 2 listopada i potrwa do 22 listopada 2020 roku. Do tego czasu będziemy przyjmować raporty z realizacji działań. Do końca listopada 2020 roku ogłosimy listę zwycięzców.

Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców (3 pierwsze miejsca w 3 kategoriach) na podstawie:

• poprawności przesłanych odpowiedzi,
  • kreatywności przesłanych zdjęć,
  • terminowości przesłanego raportu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału. Nieodkryte skarby Zielonej Góry (i atrakcyjne nagrody) czekają!

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Zielona Góra w ramach realizacji zadania publicznego „Wędruj z nami – harcerzami”.