Konkurs na Dzień Flagi

28 kwi

Przed nami święta majowe, ważne dla nas – Polaków – dni. Z tej radosnej okazji ogłaszamy konkurs na Dzień Flagi! Zasady są dwie i są bardzo proste!

1. Zrób sobie zdjęcie z flagą Polski w dowolnej formie (ogranicza Cię tylko Twoja głowa #skyisthelimit).

2. Prześlij je do nas na maila: zielonagora@zhp.pl do piątku (1/05) do godz. 23:59.

Kto może wziąć udział? Każdy zuch, harcerz, instruktor, senior, a nawet rodzic z naszego hufca! Wszystkie zdjęcia opublikujemy w sobotę, w Dzień Flagi, na naszym fanpage’u, wszystkie lajki i serduszka pod Twoim zdjęciem będą dodatkowym punktem, a zdjęcia oceni komisja konkursowa – komenda hufca. Reakcje liczą się do niedzieli do godz. 23:59, a wyniki opublikujemy w poniedziałek po południu na naszym facebooku. Dla zwycięzców przewidziane są oczywiście małe nagrody.

Liczymy na Waszą kreatywność, powodzenia!