Konkurs artystyczny „Chwała bohaterom!”

10 mar

Z okazji upamiętnienia 80. rocznicy Akcji pod Arsenałem, Komenda Hufca Zielona Góra ZHP oraz Okręg Zielona Góra Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej zaprasza członków hufca do udziału w konkursie artystycznym „Chwała bohaterom!”.

26 marca 1943 roku w Warszawie odbyła się akcja Grup Szturmowych Szarych Szeregów, w celu odbicia Rudego z rąk Gestapo. znana jako Akcja pod Arsenałem. W ramach upamiętnienia bohaterskich czynów Rudego, Alka, Zośki, harcerzy Szarych Szeregów i żołnierzy Armii Krajowej, zapraszamy do udziału w konkursie artystycznym „Chwała bohaterom”. W ramach udziału należy przygotować pracę w dowolnym formacie, która odda temat konkursu oraz wartości patriotyczne.

Termin nadsyłania prac to 23.03.2023 na adres zielonagora@zhp.net.pl. Wszystkie prace zostaną udostępnione na profilu na Facebooku Hufiec Zielona Góra ZHP dnia 26.03.2023, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28.03.2023 również na Facebooku.

Wszystkie prace należy przynieść do siedziby hufca w Harcerskim Centrum Rozwoju dnia 29.03.2023 w godz. 17:00-18:00. Prace zostaną zaprezentowane na wystawie w holu HCR.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulamin konkursu 'Chwała bohaterom’.