JOTA-JOTI w ten weekend

19 paź

Jamboree on the Air – Jamboree on the Internet to największe i najtańsze skautowe jamboree, które odbywa się w ten weekend, 20-22 października. W 60. edycji JOTI i 21. edycji JOTA udział biorą skauci z całego świata, jest to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą zaowocować współpracą międzynarodową.

 

Aby zarejestrować się na oficjalne wydarzenie WOSM należy wejść na stronę www.scout.org i założyć konto, przejść do strony www.scout.org/jj2017, uzupełnić informacje o organizacji skautowej/harcerskiej. Po rejestracji otrzymacie maila z informacjami do zalogowania i JID do gry JamPuz. Do samego udziału w JOTI wystarczy wejść na stronę www.czat.zhp.pl.

 

Podczas JOTI odbywają się dodatkowe gry, JamPuz, czyli międzynarodowe bingo i Sinbad return. JamPuz polega na wymianie specjalnych JID – kodów, które otrzymuje się podczas rejestracji na stronie scout.org i spisaniu ich na specjalnej karcie. W JamPuz nie chodzi jednak tylko o kody, jest to dodatek do rozmów ze skautami. Gra o Sinbadzie jest bardziej rozbudowaną historią, z którą zapoznać możecie się TUTAJ.

 

Plakietki możecie znaleźć na stronie World Scout Shop.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału i nawiązywaniu nowych znajomości!

Link do wydarzenia na Facebook’u TUTAJ.