JBI 2020 – zgłoszenia ruszyły!

7 paź

Kasztany i liście spadają, a to znaczy, że mamy jesień! Jak jesień to i Jesienny Biwak Integracyjny hufca! W tym roku JBI będzie nieco inny! Co to znaczy?

Wyjazd będzie polegał na…. wędrówce. Całą sobotę idziemy. Przychodzimy o zachodzie słońca. Krótka przerwa na obiadokolację i przychodzi czas na zajęcia. Jakie? Takie jak chcecie! Ale jak to? Co to oznacza? Każdy patrol ma za zadanie przedbiwakowe przygotować, a następnie przeprowadzić takie zajęcia dla innych!

KIEDY: 24-25.10.2020r.
GDZIE: w promieniu 50 km od Zielonej Góry, współrzędne dostanie patrolowy
KOSZT: 17 zł (obiad, materiały, nagrody, powrót).
ZGŁOSZENIA: do 10.10.2020 r. przez patrolowego, przez ankietę zgłoszeniową (załączamy tam też plik z listą osób – dostępne u drużynowych).

Wszystkie szczegóły (w tym współrzędne, godzina wyjścia i powrotu, niezbędnik, informacje o zajęciach) trafią do patrolowego po zgłoszeniu patrolu. Ilość członków patrolu to od 4 do 10 osób w wieku powyżej 16 lat (ukończone). Dodatkowo w każdym patrolu musi znajdować się pełnoletni opiekun.

Jeśli ktoś jest chętny do wzięcia udziału, a nie ma patrolu prosimy o taką informację.

Wszystkie pytania zgłaszajcie do phm. Natalii Hołobotowskiej – natalia.holobotowska@zhp.net.pl.