IV Gra Ratownicza

12 paź
Czuwaj Druhny i Druhowie,

Poniżej znajdziecie informacje na temat IV Gry Ratowniczej „07 ZGŁOŚ SIĘ” która odbędzie się w dniach 05-06.11.2016.

FABUŁA: podczas tegorocznej gry uczestnicy zmierzą się z serialem „07 ZGŁOŚ SIĘ”,
TERMIN I MIEJSCE: gra odbędzie się w terminie 05-06.11.2016 na terenie miasta Zielonej Góry (okolice ul. Wyszyńskiego, ul. Zachodniej i Parku Piastowskiego).
START: spotykamy się w sobotę (05.11.2016) o godz. 09:30 w siedzibie Milicji Obywatelskiej (I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze, ul. Jana Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra – baza gry)
ZAKOŃCZENIE: w niedzielę (06.11.2016) o godz. 11:00, również w siedzibie MO.
WIEK UCZESTNIKÓW: pion H (12-13 lat), pion HS (13-16)

1. Patrole powinny zgłaszać się samodzielnie po uzyskaniu zgody drużynowego (po otrzymaniu zgłoszenia sami też o to dopytamy żeby mięć pewność, że o wszystkim wiecie). Jeżeli drużynowy tak zadecyduje może zgłaszać wszystkie patrole ze swojej jednostki osobiście.

2. Pod adresem: http://knieja.x25.pl/imprezy/gr znajduje się regulamin, wzór zgody na grę, wzór formularza zgłoszeniowego i lista z nazwami odcinków serialu (od nich wywodzi się nazwa patrolu).

3. Informacje odnośnie zgłoszeń, wpłat, zgód i wielu innych rzeczy znajdują się w regulaminie jaki znajdziecie na ww. stronie.

4. Szukamy „Ratowników ZHP” do pomocy przy symulacjach i wątkach fabularnych – zgłoszenia do piątku (14.11.2016). Mamy dużo chętnych, a ilość miejsc jest ograniczona! Jeżeli macie w drużynie wędrownika w wieku 16+ też możecie wysłać jego kandydaturę jednak pierwszeństwo będą mieli Ratownicy ZHP.

Zgłoszenie chętnych do pomocy z Waszej drużyny – prześlijcie na adres: jarosław.zasacki@zhp.net.pl